תביעת זכויות רפואיות 

ידוע כי אף אחד מאיתנו לא חסין למחלות כרוניות אשר יכולות להטיל עלינו מגבלות קשות שיפגעו באורח החיים שלנו. פגיעה בבריאות בדרך כלל מביאה גם לפגיעה כלכלית ולפגיעה ביכולת להתפרנס בכבוד. כאשר אתם ניגשים להגשת תביעת זכויות רפואיות, ניתנת לכם האופציה לבצע זאת בליווי אנשי מקצוע מומחים בתחום התביעות למוסד ביטוח לאומי ולחברות ביטוח סיעודי. 
 
תביעת זכויות אלצהיימר לביטוח לאומי
 
אחת המחלות הכרוניות הקשות והפרוגרסיביות אשר פוגעת באזרחים בישראל, בעיקר בגילאי זקנה, היא מחלת האלצהיימר. בכדי שתוכלו אתם או הקרובים שלכם להתמודד עם מחלת האלצהיימר בצורה המכובדת ביותר, כדאי להגיש תביעת זכויות אלצהיימר לביטוח לאומי. את התביעה ניתן להגיש לבד או יחד עם איש מקצוע אשר יכוון אתכם להגשת המסמכים והאישורים בדרך הטובה והמתאימה ביותר למקרה הרפואי שלכם. 
 
תביעת זכויות סרטן במהלך הטיפולים הכימותרפיים
 
אחת המחלות הנפוצות בישראל היא מחלת הסרטן בשלל סוגיה. גם חולים בסרטן בישראל יכולים להגיש בקשה לפיצוי כלכלי או קצבה חודשית אשר יאפשרו להם לעבור את תקופת הטיפולים הכימותרפיים, במידה וידרשו, בצורה המכובדת ביותר. בדומה למחלות אחרות, גם במקרים בהם יש מבוטחים שחולים במחלת הסרטן כדאי להם להגיש תביעה לביטוח לאומי ולחברות הביטוח המבטחות אותם בפוליסות פרטיות. תביעת זכויות סרטן ניתן להגיש עם תחילת הגילוי של המחלה. במידה והמבוטח יצטרך להתמודד עם טיפולים כימותרפיים, כדאי שיגיש תביעה כמה שיותר מהר בכדי להגדיל את הסיכוי שיהיה לו את הסיוע הכלכלי המתאים ברגע האמת. 
 
תביעת זכויות שבץ מוחי בתקופת השיקום
 
אם אתם עברתם שבץ מוחי או אחד מבני המשפחה שלכם עבר שבץ מוחי, אתם מוזמנים לפנות לחברת יעקב מאירי מימוש זכויות סיעוד ולהגיש, יחד עם הצוות המקצועי של החברה, תביעת זכויות שבץ מוחי. לאחר שבץ מוחי, במקרים רבים, יש צורך בתקופת שיקום. לתקופת השיקום חשוב שיהיה גב כלכלי אשר יעזור לכם לעבור את התקופה הזו עד למצב שבו תוכלו לעבוד. לכן, יש חשיבות רבה להגשת התביעה בצורה המקצועית ביותר. 
 
תביעת זכויות רפואיות דרך הצוות המקצועי של חברת יעקב מאירי מימוש זכויות סיעוד
 
חברת יעקב מאירי מימוש זכויות סיעוד מציעה לכם סיוע וליווי משפטי ומקצועי להגשת תביעת זכויות רפואיות לביטוח לאומי ולחברות ביטוח פרטיות. צוות החברה מטפל במאות מקרים בכל שנה והוא ישמח לעזור גם לכם לקבל את הפיצוי או הקצבה המגיעים לכם.
 
 


לבדיקת זכאות וייעוץ חינם
ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

לבדיקת זכאות וייעוץ חינם ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


054-551-00-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

jacobmeiri@m-siud.co.il

צרו איתנו קשר עוד היום