תביעת ביטוח סיעודי

כאשר מבוטח מגיע לרגע בו הוא מבקש לממש את הזכויות המגיעות לו, ולקבל הקלות, הטבות, ואת הסיוע הכספי המגיע לו מטעם חברת הביטוח, עליו קודם כל להגיש תביעה. לאותה התביעה, נדרש לצרף את מלוא המידע הרפואי, שיאשר כי המבוטח זכאי לממש את הזכאות שלו, ולקבל סיוע. פעמים רבות, הבקשה הראשונית יכולה להדחות, וליצור תסכול וייאוש בקרב המבוטח. יעקב מאירי מימוש זכויות סיעוד מתמחה בתביעת ביטוח סיעודי, בייעוץ מקצועי מתחילת התהליך ועד לסופו, ולקבלת מלוא הזכויות המגיעות למבוטח. בעזרת עורך דין, וצוות מקצועי, תהליך התביעה יכול להפוך להרבה יותר קליל, ומהיר.

תביעת סיעוד בביטוח לאומי
ההליך של קבלת כל הזכויות וגמלת סיעוד, הינו הליך מורכב ולא פשוט, כאשר נכללים בתוכו מבחן אשר בודק את היכולות התפקודיות של האדם הסיעודי, ומילוי של מגוון רחב של טפסים. את שירותי הסיעוד מספקות בדרך כלל חברות אשר מתמחות בתחום הסיעוד, ועומדות בתקנים של המוסד לביטוח לאומי. יעקב מאירי מימוש זכויות סיעוד מתמחים בתביעת ביטוח סיעודי, ובייעוץ ועזרה בעת הגשת התביעה, כך שתוכלו לקבל תשובה חיובית בקצה ההליך, ולהנות ממירב הזכויות המגיעות לכם.

תביעת סיעוד ביטוח לאומי
גמלת סיעוד ניתנת בדרך כלל מעל גיל הפנסיה, לקשישים המתגוררים בדיור מוגן, או בביתם הפרטי, ובעקבות מצבם, נזקקים להשגחה ועזרה יומיומית במגוון של פעולות כמו עבודות משק, הלבשה, רחצה, ועוד. חוק הסיעוד למעשה נועד עבור אותם קשישים שהגיעו למצב סיעודי, אך רוצים להמשיך לחיות בסביבה האהובה והמוכרת שלהם, לצד המשפחה, על מנת לשמור על איכות החיים ככל שאפשר.

תביעת סיעוד במוסד לביטוח לאומי
המוסד לביטוח לאומי הינו מוסד שאחראי על ההיבט הסוציאלי בקרב אזרחים אשר הגיעו למצב רפואי שמונע מהם להמשיך לתפקד באופן עצמאי, ובכבוד. אך במקרים רבים אין העזרה מספיקה, ונדרשת תביעת ביטוח סיעודי, על מנת לממש את מירב הזכויות ולקבל עזרה כספית בהוצאות של טיפולים, אישפוזים, ותרופות. פעמים רבים גם הקשיש וגם משפחתו יכולים ליפול תחת העול הכלכלי של הוצאות רבות אלה, ולכן חשוב להגיש תביעת ביטוח סיעודי. יעקב מאירי הינה חברה המתמחה בתביעות ביטוח סיעודי, ובמימוש זכויות סיעוד, ושמחה לעמוד מאחורי קהל לקוחות מרוצה, שקיבל את מירב הזכויות המגיע לו.
 
 


לבדיקת זכאות וייעוץ חינם
ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

לבדיקת זכאות וייעוץ חינם ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-91

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

jacobmeiri@m-siud.co.il

צרו איתנו קשר עוד היום