תביעות מול ביטוח לאומי

כולנו משלמים ביטוח לאומי על פי חוק לאורך כל חיינו הבוגרים ועד היום בו אנו יוצאים לפנסיה. המדינה קשוחה מאוד בגביית תשלומי הביטוח הלאומי מהאזרחים; אבל אם אתם חושבים שזה יסייע לכם ביום בו תצטרכו להגיש תביעה מול רשויות הביטוח הלאומי, יתכן שצפויה לכם הפתעה לא נעימה.

מבוך של ועדות וטפסים
הביטוח הלאומי אחראי על חלוקה של שורה ארוכה של קצבאות ומענקים. חלקם, כמו קצבת ילדים, מענק לידה או קצבת זקנה, מתבצעים באופן כמעט אוטומטי בלי יותר מדי טרחה. אך כאשר זה מגיע לקצבאות נכות, תביעות סיעוד או תביעות במקרה של החמרה במצב הרפואי העניינים מסתבכים, ואדם מהשורה שמנסה לבדו להתמודד עם אוקיינוס הטפסים והוועדות צפוי לאבד את הרגליים והידיים. כשמדובר בתביעות פרטניות הביטוח הלאומי מגלה עקשנות שלא שונה בהרבה מההתנהלות מול חברות הביטוח הפרטיות (שידועות בכך שהן מערימות רף הוכחה גבוה בנזקי גוף). 

בהיעדר פתרון סיעודי משביע רצון, הייצוג בפועל יהיה בדרך כלל ע"י בן משפחה (אם היה פתרון משביע רצון כנראה לא היה צורך להגיש תביעה לביטוח הלאומי).

למה הבלגן הזה חוגג? הבעיה הגדולה שהיו בעבר, במקרים של תביעות לקצבה פרטנית, הרבה ניסיונות לקבל קצבה שלא כדין ועקב כך מבחני הכשירות והפיקוח הפכו לנוקשים מאוד. למרבה הצער מי שנפגע מזה הם בעיקר התובעים, שללא ניסיון קודם יתקשו לצלוח בשלום את ההליך.

סיוע בתביעות פרטניות
מי שלא רוצה לבזבז זמן ולהסתכן בסירוב ראשוני שרק 'יתקע' את כל ההליך לשבועות ארוכים, מומלץ שיגיש את התביעה שלו באמצעות גוף מקצועי המתמחה בכך. בהקשר הזה כדאי שתכירו את חברת 'יעקב מאירי' המתמחה במימוש זכויות סיעוד, הן מול חברות ביטוח פרטיות והן בתביעות מול הביטוח הלאומי.

בשונה מחלק מהשחקנים הגדולים במגרש הזה, הגישה של יעקב מאירי אישית ואינטימית. יעקב עצמו, כלכלן ומומחה ביטוח בהכשרתו, מטפל בתיק, וכאשר מתעורר צורך בסיוע משפטי נכנסת לתמונה עורכת הדין אביטל מאירי שמתמחה בתביעות מול הביטוח הלאומי. במקרה הצורך מגיע יעקב מאירי לבית הלקוח כחלק מהשירות, ואם אתם חוששים מהעלויות, גם בגזרה הזו אתם יכולים להיות שקטים, התשלום על השירות ייגבה רק במקרה של הצלחה ורק אחרי שהמוסד לביטוח לאומי התחיל להעביר את הקצבה בפועל.

 


לבדיקת זכאות וייעוץ חינם
ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

לבדיקת זכאות וייעוץ חינם ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-91

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

jacobmeiri@m-siud.co.il

צרו איתנו קשר עוד היום