תביעות זכויות רפואיות 

מתכננים להגיש תביעה לקבלת פיצויים או לקבלת קצבת סיעוד? במקרה זה, תביעות זכויות רפואיות מומלץ להגיש רק עם אנשי מקצוע מיומנים! כל תביעה המוגשת לחברת ביטוח פרטית או למוסד לביטוח לאומי צריכה להתאים לקריטריונים של כל גורם. באמצעות ליווי מקצועי של חברה המתמחה בהכנת המסמכים והגשת התביעות למוסדות הרלוונטיים, תוכלו לקבל את כל הכלים היעילים ביותר בכדי להגיע לתוצאה הראויה כמו פיצוי או קצבה מקסימליים. הקריטריונים של חברות הביטוח הפרטיות והמוסד לביטוח לאומי לקבלת פיצוי או קצבה הם לעיתים לא ברורים ולכן חשוב שיהיה אדם מקצועי שידע להכין אתכם בצורה הטובה ביותר להגשת התביעה. 
 
תביעה נגד חברת ביטוח סיעודי
 
כאשר מבוטח מחליט להצטרף לפוליסת ביטוח סיעודי, המטרה היא להפעיל את הביטוח רק במקרה ויש צורך אמיתי. ברגעים בהם יש צורך אמיתי להגשת תביעה נגד חברת ביטוח סיעודי, חברות הביטוח לא מממהרות לאשר את הפיצוי ובוודאי לא קצבה חודשית לכל מבוטח שהגיש תביעה, גם אם הוא זכאי לכך על-פי הקריטריונים. לכן, בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר אנשים מגישים את התביעות שלהם דרך חברה מקצועית למימוש זכויות הנוגעות להגבלות סיעודיות. 
 
תביעות ביטוח לאומי לקצבת נכות
 
לעומת פיצויים או קצבה במצב סיעודי, ניתן גם להגיש תביעות ביטוח לאומי לקצבת נכות. התהליך לקבלת קצבה יכול להתארך בצורה משמעותית אם הגשת התביעה לא בוצעה כראוי. במידה והגשתם את כל המסמכים כראוי, יתכן ותועברו לשלב הבא והוא הועדה הרפואית אשר מעבירה את מסקנותיה לנציגי ביטוח לאומי לקבלת ההחלטה הסופית. 
 
תביעות ביטוח סיעודי לקשישים 
 
קשישים סיעודיים אשר נדרשים להיעזר במטפלת במשך מספר שעות במהלך השבוע או לצורך טיפול באופן מלא, יכולים לקבל סיוע מביטוח לאומי. תביעות ביטוח סיעודי לקשישים ניתן להגיש בליווי של חברה מקצועית למימוש זכויות רפואיות. 
 
הגשת תביעות זכויות רפואיות על-ידי צוות חברת יעקב מאירי מימוש זכויות סיעוד
 
רוצים להתחיל בתהליך הגשת תביעות זכויות רפואיות? חברת יעקב מאירי מימוש זכויות סיעוד מציעה לכם לקבל ליווי מקצועי ומשפטי של צוות מיומן ומנוסה בתהליכי ההגשה של תביעות בנוגע לקצבת נכות, פיצויים וקצבת סיעוד. לפנייה לצוות המקצועי והמיומן של חברת יעקב מאירי מימוש זכויות סיעוד, השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר, או התקשרו ישירות לטלפון של החברה ונציג יתאם עבורכם פגישה בביתכם עם צוות יעקב מאירי מימוש זכויות סיעוד. 
 
 


לבדיקת זכאות וייעוץ חינם
ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

לבדיקת זכאות וייעוץ חינם ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


054-551-00-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

jacobmeiri@m-siud.co.il

צרו איתנו קשר עוד היום