תביעות ביטוח סיעודי

אדם סיעודי הינו אדם שמצבו הדרדר ונזקק לעזרה על מנת לבצע פועלות יומיומית, פשוטות ומורכבות כאחד. בדרך כלל לאדם ההופך לסיעודי מגיעות זכויות ועזרה, אשר יכולים לסייע לו להתקיים בכבוד. אך כיום, תביעות ביטוח סיעודי מקבלות בהרבה מן המקרים תשובה שלילית. בדיוק לשם כך נועדו אנשי מקצוע, אשר מתמחים בתחום ויכולים לעזור בהתנהלות ומשא המתן מול כל הגורמים הרלוונטים. יעקב מאירי מימוש זכויות סיעוד, מתמחה בתביעות ביטוח סעודי, ובכל הקשור למימוש זכויות.

תביעת זכויות אלצהיימר
אלצהיימר הינה מחלה ממשפחת מחלות הדמנציה, וכיום, למעלה ממאה אלף תושבים בישראל סובלים ממנה. חולי אלצהיימר זכאים לסיוע מביטוח לאומי, ולכן נדרשת הגשת תביעות ביטוח סיעודי, על מנת שיוכל החולה לקבל את העזרה המגיעה לו. במקרים רבים בני המשפחה והחולה אינם מכירים את כל הזכויות המגיעות להם, וברגע שמתקבלת תשובה שלילית, מתקבלת תחושה של ייאוש אל מול המערכת. לכן מומלץ במיוחד להתייעץ עם עורך דין ואנשי מקצוע שמתמחים בתביעות ביטוח סעודי, ויכולים לערער על הבקשה, ולעזור בכל הניתן.

תביעת זכויות סרטן
לחולי סרטן מגיעות זכויות רבות, בניהן החזר כספי על מגוון תרופות, טיפולים, ניתוחים, ודברים נוספים שלא נכללים בתוך סל הבריאות. כאשר המטופל בעל ביטוח בריאות, חשוב במיוחד להפעיל אותו, על מנת לממש את מירב הזכויות המגיעות לו. אך לעיתים, במקרים של תביעות ביטוח סעודי, ישנם קשיים רבים בדרך. ניתן ורצוי להיעזר בעורך דין שיוכל לסייע, לייצג, ולעזור לחולה לקבל את כל זכויותיו לפי החוק כיום. יעקב מאירי מימוש זכויות סיעוד, מתמחה בתביעת זכויות סרטן, ומייצג מאות לקוחות שנתקלו בקושי אל מול ביטוח לאומי, על מנת להגיע בסופו של יום אל כל הזכויות המגיעות לאותו מטופל.

 תביעת זכויות שבץ מוחי
אירוע מוחי הינו אירוע פתאומי, שיכול לגרום לנזק מוחי ולתוקפת אשפוז לא פשוטה. מדובר למעשה בהפרעה של אספקת הדם למוח, ובעקבות כך איבוד של יכולות תפקוד בסיסיות, ונזקים נוירולוגים רבים. אחוזי נכות בעקבות שבץ מוחי נקבעים לפי דרגת החומרה, ובהתאם לקנות הביטוח הלאומי. אדם אשר עבר אירוע מוחי יכול להיות זכאי למגוון הטבות והקלות, זאת לאחר וועדה רפואית מטעם המוסד לביטוח לאומי.
 
 


לבדיקת זכאות וייעוץ חינם
ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

לבדיקת זכאות וייעוץ חינם ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-91

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

jacobmeiri@m-siud.co.il

צרו איתנו קשר עוד היום