פוליסות ביטוח סיעודי

אדם סיעודי הינו אדם שמתקשה לבצע פעולות יומיומית פשוטות, ולכן נזקק להשגחה ועזרה חיצונית. עזרה זו יכולה לבוא לידי ביטוי במתן עזרה פרטית של בית הקשיש, או באשפוז במוסד מיוחד. בדרך כלל, מדובר בהוצאות גבוהות שאינן נכללות בסל של שירותי הבריאות. פוליסות ביטוח סיעודי הן בדיוק למען מצבים מסוג זה, ומבקשות להעניק הגנה, ושקט נפשי הן לקשיש והן למשפחתו. יעקב מאירי מימוש זכויות הינה חברה בעלת ידע רחב בנושא פוליסות ביטוח סעודי, ושמחה לעזור ולממש את מיטב הזכויות המגיעות לכל קשיש סיעודי על ידי ייעוץ והכוונה כך שכל מבוטח יוכל לממש את מלוא הזכויוית המגיעות לו, בדרך הקצרה והמקצועית ביותר.

ביטוח פרטי סיעודי
המצב הסיעודי אינו שייך רק לגיל הזקנה ולקשישים, במקרים מסוימים בחיים המצב יכול להתקיים גם בגיל צעיר, בעקבות מגוון רחב של מחלות, או תאונות. ביטוח פרטי סיעודי גם בגיל צעיר, למעשה מעניק כיסוי לכל אותם טיפולים, תרופות, או עזרה, שלא נכללים בסל הבריאות, ובקופות החולים. על מנת לשמור על איכות החיים ועל השקט הנפשי, מומלץ לרכוש פוליסות ביטוח סיעודי, שמעניקות ביטחון, ומימון אשר עוזר במגוון ההוצאות הנדרשות. חברת יעקב-מאירי מציעה ייעוץ מקצועי בתחום הביטוח ומימוש זכויות לקשיש הסיעודי.

ביטוח סיעודי פרטי מידע לציבור
יכולותיו של האדם הסיעודי למעשה נפגמות, והוא מתקשה בפעולות הפשוטות ביותר, ולכן זקוק לעזרה, טיפול צמוד, והשגחה. המטרה העקרית של ביטוח סיעודי פרטי היא לאפשר לאותו אדם, ולמשפחתו, להצליח לעמוד בעול הכלכלי שמצב מסוג זה יכול לגרור. הוצאות של תרופות, אישפוזים, וטיפולים, יכולות להיות גבוהות במיוחד, ולהשפיע על המצב הכלכלי של הקשיש. פוליסת ביטוח סיעודי היא מעין התייחבות כלפי המבוטח של מתן עזרה בעת הצורך.

הכוונה ומידע זכויות סיעודיות
כיום בישראל, מי שאחראי על כיסוי סיעודי לקשישים הם קופת החולים, המדינה, וחברות הביטוח. אך האמת היא שמדובר בעזרה בסיסית, כאשר היא מתבססת על שעות עזרה, ולא על תגמול כספי ועזרה בעול הכלכלי שטיפולים ותרופות יכולים לגרור. הדבר הוא כמובן רחוק מלספק את האדם אשר נקלע למצב סיעודי, וחייו משתנים. בעקבות כך, קיים הביטוח הסיעודי הפרטי, אשר מבקש להעניק פתרון רחב יותר, ולהציע מענה לצרכי המבוטח.
 
 


לבדיקת זכאות וייעוץ חינם
ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

לבדיקת זכאות וייעוץ חינם ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-91

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

jacobmeiri@m-siud.co.il

צרו איתנו קשר עוד היום