א.ש

ברצוני להודות לך על השירות המצוין שהענקת לנו בנושא גביית הכספים של אימי 
מחברות הביטוח. הארת את עינינו ותיקנת את המעוות .
תודה על היושר החכמה והנחישות!

מספרים עלינו

א.נ

ברצוני להביע את הערכתי והערכת אמי על אופן הטיפול. המקצועיות והמסירות בעניין תביעת סיעוד מהביטוח הלאומי .
תודה לך על מאור פנים. הליווי הצמוד. הגעת אלינו הביתה כדי לחסוך מאמי את הטרחה להגיע למשרדך.
אנו מעריכים את הסבלנות והגישה החמימה בטיפול באימא.
יעקב היקר! המשך לעזור ולסייע כדרכך. ותצליח בכל דרכיך.  

מ' ב.ח

אין לנו מילים להביע את הכרת התודה והערכה שאנו רוכשים לך על הטיפול המסור על הסבלנות והנעימות ועל המקצועיות והטיפול ביד רמה בתביעה של אבי.  משיחות איתך למדנו להכיר את האיכויות שבך, אדם שלא ויתר והשיג כל מה שרצה בחייו,  וגם כאן במקרה שלנו למרות דחיית התביעה דאגת להוציא לאור את האמת ,ולאפשר לאבי לקבל את הזכויות המגיעות לו 
אומרים כי איכויותיו של אדם מתגלים ברגעי משבר ואתגר ,ופה יעקב אתה לא ויתרת עם המון מקצועיות ובדרך הנעימה הצלחנו לקבל את הזכויות של אבי.
איכות זו עזרה לנו להתגבר ברגעים המאתגרים של החיים ובהתמודדות עם הורים מתבגרים הקושי הינו במימד הרגשי והן במימד הפיננסי.

בטיפול המסור שלך הנך מאפשר את המשפט הידוע ״אל תשליכני לעת זקנה״ והנך זרוע שמאפשרת להורי להתבגר בכבוד ולקבל את זכויותיו.
אנו מודים לך מקרב לב המשך בדרכך וזכור שכל משפחה שאתה מסייע לך זו שליחות!!!
אין לי ספק שהסיפוק שלך והידיעה שעזרת לעוד משפחה הוא גדול פי עשרות מונים.
ועל זה נאמר ״כל המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל אומה שלימה״.
מאחלים לך בריאות ואריכות ימים ותמשיך לעשות חסדים ולעזור לעוד הרבה אנשים כי הצדק צריך להיעשות ,שאלוהים ישמור עלייך ועל משפחתך .

א.מ

יעקב מאירי היקר,  אני מבקש להודות לך על שירות מסור, מקצועי ומכבד אותו נתת להוריי בטיפול מול חברת הביטוח "כלל".  הוריי פנו אליך לאחר שקיבלו המלצות בנושא מאחר ונראה היה כי אמי זכאית למימוש פוליסת ביטוח הסיעוד שלה בשל מצב בריאותי ותפקודי ירוד ומתדרדר, אשר באותו הזמן טרם ידענו מה הגורמים לכך. לקחת על עצמך את הטיפול בנושא במחויבות ונחישות. הכרתי אותך לראשונה כאשר נדרשנו להמציא מסמכים נוספים, כאשר מצבה של אמי התדרדר וגילינו את חומרת המחלה. למרות מצבה הבריאותי של אמי, שמחתי לגלות שאנו נמצאים בידיים הנכונות והמקצועיות ביותר. על אף שלא נפגשנו פרונטלית, היו לנו שיחות מעמיקות אשר גרמו לי הרגשה טובה של אכפתיות ואנושיות יוצאות דופן, אשר אינן פוגעות ואף משביחות את המקצועיות שלך, למרות התפיסה שלי שאסור לתת לרגש להשפיע על המקצועיות. 

לאחר שחברת הביטוח דחתה את תביעת הסיעוד, הבהרת חד משמעית שזה לא סוף  הסיפור, אמרת לי "תן לי לעבור על הדו"ח של הרופא, אני כבר רואה שיש כאן פגמים".  שמחתי מאוד לדעת שיש לי שותף לצאת איתו לקרב, שתומך בי ומבין שעל הצדק והזכויות חייבים להילחם ושיחד ננצח.  גם כאשר אמרו "חכמים" לי שמאחר ואמא כבר נפטרה, אנחנו לא זכאים לזכויות וחברת הביטוח לא תשלם, אתה אמרת שאלה הזכויות שלנו ונלחם עליהן. במקצועיות, הסברת לי את כל הליקויים בדו"ח הרופא, הכנת אותי לוועדת הערר בה הופעתי.  בזכות ההכנה שלך ידעתי שמהועדה הזו נצא כשידנו על העליונה. 
אני מודה לך על שירות נפלא, אם כי הייתי שמח להכיר בנסיבות משמחות יותר.
אני יודע שהשירות שלך יסייע לאלה הזקוקים לו ומאחל לך הצלחה בכל מעשה ידיך.
יעקב, בשמי ובשם אבי, תודה רבה.

י.ה

ברצוני לשבח את עו"ד אביטל גון-מאירי ויעקב מאירי על טיפולם היעיל והמסור בהשגת הסדר הביטוח הסיעודי מחברת הראל לאמי מריה הרטמן.
ראויה לציון גישתם העניינית והסדורה על מנת להשיג ולאסוף את כל המסמכים הרפואיים הדרושים להגשת הבקשה, התנהלותם מול חברת הביטוח והליווי הצמוד עד להשגת התביעה. 
כל הכבוד ותודה רבה!

מ' ב

שלום רב,
רצינו להודות לך על עבודתך, עבודה שבצעת במלוא הרצינות והמסירות.
הפגנת הרבה סבלנות, אורך רוח, מקצועיות וכשרון התמדה.
יש בך טוב לב, תמיד היית זמין בכל שעה בכל שאלה ובקשה.
הידע והמקצועיות שלך עזרו לנו מאוד, הכול נעשה בצורה רגועה ועניינית.
אנו מודים לך מאוד ולא היינו יכולים לייחל לטיפול טוב ואמין יותר.
יישר כוח.

ש.ס

ברצוננו להביע את שביעות רצוננו מאיכות הטיפול המסור שניתן לנו על ידך.  לאורך כל התקשרותנו נענת לכל שאלה ובקשה באדיבות, מסירות ואכפתיות מתוך דאגה אמיתית אלינו. 
תודה רבה מכל הלב, שמחנו מאוד להכיר אותך וליהנות משירותייך המצוינים.  כמובן שתמיד נמליץ על שירותייך על מנת שגם אחרים יגיעו לתוצאות מעולות. 

ח.ת

ברצוני להודות לך מקרב לב על הטיפול בקבלת כספים מחברות הביטוח על שם ו.א ללא פגישה אתך וללא המידע שהעברת לנו על זכויותינו, אמי לא היתה מקבלת את המגיע לה מידי חודש בחודשו הטיפול המסור והמהיר שלך, והידע הרב וההסבר שהעברת אלינו, הוא לא דבר של מה בכך. הסברת לנו את הזכויות שלנו, לקחת על עצמך את התיק וניהלת אותו במהירות ובמסירות ובנתינה עד אין קץ.  כל טיפול בתיק העברת לנו במיידית בשיחת טלפון : מה נעשה בתיק, והיכן הבקשה עומדת. כמו-כן ברצוני לציין את היחס האישי והחם שאתה נתת.  
אין לי מילים כיצד להודות לך. 
יישר כוח!  
והמשך להיות כפי שאתה, אדם נעים הליכות, מדוייק, אכפתי, מסירות וידע. 
תודה

קובי ואביטל מאירי – השגת קיצבת סיעוד מחברות הביטוח 

ברצוני להביא לידיעת כל אדם, הנזקק לשירותי סיעוד וזכאי למימונם באמצעות קיצבאות כספיות מחברות הביטוח, כי קובי ואביטל מאירי הינם הכתובת הבטוחה להשגת הקיצבאות באמצעות התנהלותם השקטה והמכבדת אל הלקוחות, ובאמצעות התנהלות תקיפה, יעילה ומוכחת אל מול חברות הביטוח, ועל כך מלוא המחמאות. 
במקרה של אמי, שתיבדל לחיים ארוכים, עשה הצמד המופלא הנ"ל את עבודתו נאמנה ועזר לה לקבל מחברות הביטוח את מלוא הקיצבאות, להן היא זכאית, ועל כך תודתינו והערכתינו.

מ.ח

יעקב,
אני רוצה להודות לך על ההכוונה והסובלנות ואורך הרוח עד להשגת התוצאה, קבלת קצבת סיעוד מחברת הביטוח.
אני ממליץ לכל אחד שנתקל בחומות הבצורות של חברות הביטוח לפנות אליך לעזרה ואני בטוח שבחוכמתך והידע שלך תעזור לכל אחד לקבל את המגיע לו.
אתה מקצוען אמיתי בתחומך!!!
תודה רבה, בשמי ובשם אימי 

ר.ב

אני מודה לך מאוד על הטיפול המסור והמצוין בשחרור דמי הביטוח הסיעודי שלי, אתה תמיד ענית לי והיית סבלני ויסודי לכל השאלות שלי, בזכותך אני מקבלת כל חודש קצבה שעוזרת לי מאוד.
אתה בן אדם ישר וחשוב שיש אנשים כמוך בחברה שלנו.
עשית מצווה ותמשיך לזכות במצוות בעזרה שאתה נותן.

ס.מ

הנני מאשרת בזאת כי הכרתי את מר יעקב מאירי בעת שהייתי שרויה במצוקה גדולה והייתי זקוקה לטיפול סיעודי. מר מאירי עזר לי לפנות למוסד הביטוח הלאומי ולחברות הביטוח השונות. למלא טפסים ולהגישם, וכל הכרוך בהשגת זכויותיי. כמו כן מר מאירי ליווה אותי במשך התקופה הלא פשוטה הזו ועודד אותי ללא לאות ברגעים הקשים.
לבסוף הוכרתי כנכה הזקוקה לסיוע סיעודי.
אני מודה לו בכל ליבי וממליצה עליו בפני הזקוקים להכרה ומיצוי זכויותיהם מהמוסדות השונים.
יעקב מאירי הינו איש הגון, בעל אופי טוב ואופטימי היודע לתת שירות ולעורר תקווה.
אני מודה לו מעומק ליבי.

א.צ

אני קשישה בת 76, לאחר נפילות ופציעות מחמת גילי.
בשנת 2017 פנה אליי הנ"ל בהצעה לבדוק את מצב הביטוחים שברשותי. לא הכרתי את האיש, אבל מכיוון שממילא חשבתי לי שאיני מבינה בביטוחים ומה עלי לבדוק, החלטתי לבדוק ולראות במי הדברים אמורים בבחינת אם לא יועיל – לא יזיק.
להפתעתי, מצאתי אדם אמין, חביב ומאוד מקצועי.
יעקב מאירי הביא לכך שגם התחלתי לקבל ביטוח סיעודי וגם גמול ופיצוי עבור מצבי הרפואי. יעקב דבק במטרה ואינו מוותר עד שהוא מגיע לתוצאה הטובה ביותר, והכל בנחישות, בתוקף ובזמן קצר מהמצופה והכל בחביבות.
יישר כוחו והמלצה חמה עליו.

ו.ק

ברצוני להביע בפניך את מלוא הערכתי בקשר לטיפול בהגשת תביעתי לסיעוד למוסד לביטוח לאומי ולחברת הביטוח הראל בע"מ.
הזדמן לי לראות פיזית את אופן הגשת התביעה כשהיא מודפסת, נקיה, ברורה ומסודרת להפליא ומשכנעת (אתה אדם מקצועי). מהיכרותי את חברות הביטוח באופן אישי, כאשר עסקתי שנים רבות כ-40 שנה בחברת ביטוח וותיקה, לא ראיתי עובדים מסודרים כמוך. בוודאי שיש התייחסות בכל חברת ביטוח או בכל מוסד אחר כשרואים את התביעה נקיה, ברורה ומשכנעת, זה עוזר, והלוואי שהיו עוד רבים כמוך.
הגשת את תביעתי במסירות, נאמנות ויושר, ואין ספק שתרמת באישיותך הכנה והישרה לאישור התביעה ע"י המוסד לביטוח לאומי וחברת הביטוח בתקופה קצרה יחסית.
על כך תודתי נתונה לך בכנות ואשמח להמליץ עליך לכל אדם שיהיה זקוק לעזרתך ומאחלת לך הצלחה בהמשך עבודתך הנאמנה כמו שאתה יודע.
בברכת בריאות לך ולבני משפחתך וחג שמח.

 


לבדיקת זכאות וייעוץ חינם
ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

לבדיקת זכאות וייעוץ חינם ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-91

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

jacobmeiri@m-siud.co.il

צרו איתנו קשר עוד היום