מימוש זכויות מול חברות הביטוח הסיעודי

נתחיל בבשורות הטובות: מסתבר שלחלק גדול מהישראלים יש פוליסות של 'ביטוח סיעודי', בין אם במסגרת ביטוחים משלימים שמספקות קופות החולים ובין אם במסגרת ביטוחים סיעודיים פרטיים שמוכרות חברות ביטוח כמו הראל או הפניקס. מבוטחים רבים אפילו לא מודעים לכך, מכאן שההמלצה הראשונה שלנו היא לבדוק אם אתם אכן מבוטחים. 

ביטוח סיעודי פרטי כזה אמור לאפשר לאנשים שנקלעים למצב סיעודי קיום בכבוד, ואת מימון הטיפול, האשפוז או הסיוע הצמוד הנדרש בהתאם לסיטואציה סיעודית נתונה.

חברות הביטוח לא אוהבות לשלם
אין דרך נעימה להגיד את זה, אבל חברות הביטוח לא עושות חיים קלים למחזיקי פוליסות ולרוב המימוש ו'ההפעלה' של הפוליסה לא מתבצעים בדרך קלה ופשוטה. כחלק מהמגננה התמידית בענף הביטוח, חברות הביטוח יערימו קשיים ומבחנים על אנשים שרוצים לממש את הפוליסה. זה נכון כמעט לכל תחום הביטוח ונכון שבעתיים כשבאים לממש פוליסה של ביטוח סיעודי. הרבה מאוד אנשים מגלים בדרך הקשה, שקל לרכוש פוליסות, לממש אותן זה קשה הרבה יותר. 

עצם העובדה שהמונח הרשמי באמצעותו כל מבוטח נדרש לממש את הפוליסה שלו נקרא 'תביעה', היא בבחינת רמז מתרים לכך ש'פשוט' זה כבר לא יהיה.

בכל פוליסה יש סייגים ו'אותיות קטנות' והאופן בו פועלות חברות הביטוח מול תובעים רבים הוא לייצר 'מלחמת התשה' מול המבוטח, לעמוד על קוצו של יוד ולהתנער בעילות שונות ומשונות מהמחויבות שלהן כלפי המבוטח. בנוסף, פעמים רבות ההכרעה בעניין הגדרת המבוטח כ'סיעודי' מותנית בבדיקת רופא ומבדקי כשירות שנעשים מטעם חברת הביטוח וגם כאן, בהרבה מקרים, מנסות חברות הביטוח להפחית מרמת 'הסיעודיות' של המבוטח.

יש מי שיילחם עבורכם
כאמור, בהרבה מקרים מי שיפנה לחברת ביטוח וירצה לממש פוליסה של ביטוח סיעודי יקבל סירוב ראשוני. אנחנו ממליצים לא להיבהל ולא לוותר. יש פתרון פשוט: להעביר את הטיפול בתיק הביטוח שלכם לידי מקצוענים המתמחים בהתנהלות מול חברות הביטוח.
בהקשר הזה כדאי שתכירו את יעקב מאירי, כלכלן ומומחה לביטוח סיעודי שיחד עם עורכת הדין אביטל מאירי מספקים מענה שלם עבור מי שחברת הביטוח מתכחשת לחלקה בפוליסה.

בזכות יעקב ואביטל עשרות מבוטחים שנדחו על ידי חברות ביטוח פרטיות קיבלו ליווי ועזרה ובסופו של דבר קיבלו את מלוא הזכויות שהפוליסה שרכשו מכסה. בנוסף, התשלום על השירות שיעקב מאירי מספק, נגבה רק במקרה של הצלחה אחרי שהלקוח זכה בקצבה חודשית קבועה.

 


לבדיקת זכאות וייעוץ חינם
ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

לבדיקת זכאות וייעוץ חינם ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-91

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

jacobmeiri@m-siud.co.il

צרו איתנו קשר עוד היום