מימוש זכויות במצב של שינוי סטטוס מבוטח סיעודי

אנשים רבים באוכלוסייה משקיעים את מיטב כספם ברכישת פוליסת ביטוח סיעודי פרטית, כדי להבטיח שתהיה להם קצבה חודשית כאשר מצבם יהיה סיעודי והם יזדקקו לסיוע של הזולת בתפקוד היומיומי הבסיסי. זאת, אם כחלק מתהליך הזקנה או בעקבות תאונה, מחלה קשה, ניתוחים ועוד. המציאות מלמדת, כי ברגע האמת, המבוטחים שהופכים לסיעודיים, חווים קשיים רבים בעת מימוש זכויותיהם הרפואיות מול חברות הביטוח, הן מבחינת עצם הזכאות, היקף התגמולים, שינוי סטטוס במשך התקופה ועוד. 

לכן, מומלץ לפנות מיד לקבלת טיפול וסיוע מקצועי מאת יעקב מאירי, המתמחה באופן שוטף במימוש זכויות סיעוד מחברות הביטוח.

איך קובעים מיהו אדם סיעודי?
על מנת לממש את הזכויות שמקנה הביטוח הסיעודי, נדרש המבוטח להוכיח כי הוא אינו יכול לעשות בכוחות עצמו, לפחות שלוש פעולות בסיסיות שוטפות, ביניהן: לאכול ולשתות, לקום ולשכב, לנוע עצמאית ממקום למקום, להתלבש או לפשוט בגדים, להתקלח, לשלוט על הסוגרים. בנוסף, מצב רפואי של תשישות נפש, הפוגע בפעילות הקוגניטיבית והאינטלקטואלית של המבוטח, כגון מחלת אלצהיימר, דימנציה ועוד.

יש לציין, כי ישנם מקרים לפיהם למרות שנראה כי מדובר במצב סיעודי ברור, חברת הביטוח לא תכיר בכך בהתחלה או שלאחר קבלת הזכאות, חלה החמרה במצב הרפואי של המבוטח ויש לפעול לשינוי הסטטוס שלו והתנאים להם הוא זכאי.

פנו אל המומחים בתחום
יעקב מאירי מתמחה במתן שירות מקצועי, מהיר ויעיל, לציבור רחב של לקוחות בעת הגשת תביעת הסיעוד וכן במצב של שינוי סטטוס המבוטח. כך, במידה שחלה החמרה כלשהי במצב הרפואי של המבוטח, קיימת לו אפשרות לפנות אל החברה המבטחת, לבקש לעדכן את הסטטוס הנוכחי ובהתאם לקבל סיוע אחר, כגון העברה למקום סיעודי, הגדלת התגמולים הכספיים ועוד. 

בנוסף, במידה שלאחר דחיית התביעה חל שינוי במצב הרפואי, עומדת למבוטח הזכות לפנות אל חברת הביטוח שתבחן שוב את הבקשה. לשם כך, המבוטח הסיעודי אינו צריך לצאת מהבית. יעקב מאירי וצוותו מעניקים את השירות בבית הלקוח, מסייעים ומלווים באופן צמוד את המבוטח ומשפחתו.

 


לבדיקת זכאות וייעוץ חינם
ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

לבדיקת זכאות וייעוץ חינם ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-91

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

jacobmeiri@m-siud.co.il

צרו איתנו קשר עוד היום