חברות למימוש זכויות רפואיות

כיום קיימות בשוק מגוון חברות למימוש זכויות רפואיות, בעקבות הקשיים אשר משפחות ובודדים נאצלצים להתמודד איתם אל מול מסגרות רבות, בניהם הביטוח הלאומי. יעקב מאירי מימוש זכויות סיעוד הינה חברה בעלת ניסיון רב שנים אל מול גורמים מוסדיים שונים, ונועדה על מנת לעזור לקהל הלקוחות להתנהל נכון מול הגורמים, בשביל המטרה החשובה ביותר, לממש את מיטב הזכויות המגיעות להם. בזכות הצוות המקצועי והמהיר, כיום ישנם למעלה מתשעים אחוזי הצלחה ותגמולים על סך של עשרות מליוני שקלים לקהל לקוחות החברה. הצוות מעניק ליווי צמוד, הדרכה מקיפה בביתו של המבטוח מתחילתו של התהליך ועד לסופו, כאשר המבטוח מקבל את מלוא הזכויות.

מימוש זכויות אובדן כושר עבודה
אובדן כושר עבודה הינו מצב בו אדם מאבד את יכולתו לעבוד באופן חלקי או מלא, בעקבות מחלה, או תאונה. ההחלטה על הזכויות המגיעות לאותו אדם נקבעות במסגרת וועדה רפואית. אצל ישראלים רבים אכן קיים ביטוח אובדן כושר עבודה, אך במקרים רבים, זכויות ביטוח הקשורות לאובדן כושר עבודה הינן מורכבות. כאשר קיימות האותיות הקטנות, מידע וזכויות שהמבטוח פשוט לא יודע שמגיעים לו, המצב יכול להפוך למורכב, איטי, ומסובך יותר. יעקב מאירי הינה חברה למימוש זכויות רפואיות, ומתמחה במימוש זכויות אובדן כושר עבודה. בעזרת צוות אדיב, ובעל ניסיון רב בתחום, יוכל המטופל לקבל את מירב הזכויות המגיעות לו.

מימוש זכויות לניצולי שואה
רבים מניצולי השואה החיים כיום בישראל, אינם יודעים על כל הזכויות המגיעות להם, אותן הם זכאים וצרכים לקבל. גם המשפחות של ניצולי השואה בדרך כלל לא מודעים לנושא, וכך יכולות להתפספס כל ההטבות והזכויות המגיעות להם. כאשר בדרך כלל מדובר בעזרה כלכלית של עד אלפי שקלים, על מנת לשפר באופן ניכר את המצב הכלכלי של ניצולי שואה בישראל. יעקב מאירי חברת מימוש זכויות רפואיות אשר מתמחה במימוש זכויות לניצולי שואה בישראל, והוקמה מתוך הצורך של אזרחים רבים בעזרה מול מוסדות כמו ביטוח לאומי. מטרת החברה היא להעניק מענה מקצועי וראוי לציבור הסיעודי, ולממש את מיטב הזכויות המגיעות להם, גם כאשר מדובר בהליך מורכב ומייגע, באמצעות הצוות המקצועי, כל לקוח מגיע אל מימוש זכויותיו.
 
 


לבדיקת זכאות וייעוץ חינם
ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

לבדיקת זכאות וייעוץ חינם ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-91

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

jacobmeiri@m-siud.co.il

צרו איתנו קשר עוד היום