בדיקה וסידור תיקי ביטוח

עבור אנשים המתפקדים בצורה עצמאית מלאה והופכים בן רגע להיות במצב סיעודי, בו הם תלויים לחלוטין בעזרת הזולת בביצוע פעולות יומיומיות בסיסיות, זהו תהליך קשה מבחינה פיזית, נפשית וכלכלית, המשפיע ישירות על משפחתם הקרובה. 

זו הסיבה, לפיה כמעט לכל אדם בציבור, יש ביטוח סיעודי, אם דרך חברה פרטית, קופת חולים, מקום העבודה וכדומה. עם זאת, לעתים אנשים כלל לא מודעים לכך שיש להם ביטוח או שאינם מסודרים או לא זוכרים זאת וזה מוביל למצב שיש על שמם מספר פוליסות ביטוח מאותו סוג. בדיוק לשם כך, יעקב מאירי, המתמחה במימוש זכויות סיעוד מחברות הביטוח מציע ללקוחותיו שירות חיוני של בדיקה וסידור תיקי ביטוח, וחוסך לכם תשלום כספים מיותרים בכל חודש.

למה חשוב לעשות סדר בתיקי הביטוח?
בעיה נפוצה בענף הביטוח נוגעת לכפל ביטוחים – מצב בו המבוטח ערך לעצמו פוליסת ביטוח מאותו סוג בשתי חברות שונות או שהוא זכאי לכיסוי ביטוחי דומה מכוח שתי פוליסות באותה חברת ביטוח. 

המדובר בהוצאה כספית גבוהה, שאינה תמיד מוצדקת ונחוצה. בנוסף, כאשר עורכים בדיקה יסודית בתיקי הביטוח שעשיתם לאורך השנים, ניתן לגלות פוליסות שאינן רלבנטיות, כיסוי ביטוחי שאינו מספיק לצרכים או כי דמי הפרמיה שאתם משלמים עבור הביטוח גבוהים יתר על המידה. לכן, חשוב ביותר לעשות בדק בית ולסדר את תיקי הביטוח שלכם, כך שתדעו בדיוק מהן הזכויות שלכם ובכדי לחסוך סכומי כסף יקרים.

למי כדאי לפנות?
ענף הביטוח מהווה תחום מורכב ומבלבל עבור מי שאינו בעל רקע וניסיון מקצועי. הרבה אנשים שיודעים כי יש להם ביטוח סיעודי, לא מבינים את התנאים המפורטים בו ולא יודעים איזה הגנות הוא מעניק להם. בנוסף, פוליסות ביטוח ישנות עוברות שינויים ועשויות שלא להיות בתוקף במועד התביעה. 

לפיכך, מומלץ להעביר את הטיפול והבדיקה לידי גורם מקצועי ומיומן בביטוח. אתם מוזמנים לפנות כעת אל יעקב מאירי, בעל מומחיות וניסיון רב במימוש זכויות סיעוד מחברות הביטוח לרבות בדיקה, סידור והתאמה של תיקי הביטוח לפי הצרכים האישיים של הלקוח.

 


לבדיקת זכאות וייעוץ חינם
ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

לבדיקת זכאות וייעוץ חינם ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-91

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

jacobmeiri@m-siud.co.il

צרו איתנו קשר עוד היום