בדיקה וסידור תיקי ביטוח

כל מה שצריך לדעת על בדיקה וסידור תיקי ביטוח
מחזיקים במאות מסמכים הקשורים לביטוח אך לא יודעים מאיפה בכלל להתחיל? בדיקה וסידור תיקי ביטוח יכול להיות קצת מעיק, אבל בדיוק בשביל זה מומלץ להיעזר באיש מקצוע. כל הפרטים על סידור תיקי ביטוח.

סביר להניח שהאזרח הממוצע, לא יראה בהליך של בדיקה וסידור תיקי ביטוח כמשימה מהנה במיוחד. במרוצת השנים, אנו צוברים מאות אם לא אלפי מסמכים הקשורים לביטוחים השונים שלנו, ומתקשים לחשוב בכלל על בדיקה וסידור תיקי ביטוח שהצטברו אצלנו לאורך השנים - ביטוח משכנתא, ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח דירה, תאונות אישיות ועוד. אלא שמרוב מסמכים, בירוקרטיה וביטוחים - לא תמיד יודעים היכן אנו עומדים בהקשר זה, וזה עוד לפני שדיברנו על מצב שבו ההוצאה החודשית על הביטוחים גבוהה למדי, וגם במקרים של תאונות, כלל לא תשתלם.

לכן, חשוב לבצע טיפול בתיקי ביטוח, ויפה שעה אחת קודם. ישנם לא מעט אנשי מקצוע שתפקידם הוא סידור תיקי ביטוח, כך שאם אתם חוששים בכלל להתחיל במהלך שכזה ולעבור על כל המסמכים שהצטברו לאורך השנים, הסירו דאגה מלבכם - יש מספיק אנשים שיכולים לעשות זאת בצורה הטובה ביותר עבורכם.

בדיקת תיקי ביטוח: האופציות הקיימות בשוק
מלבד העובדה שהליך של סידור תיקי ביטוח יכול לחסוך לכם מאות, אם לא אלפי שקלים, הוא אף יכול לעשות לכם קצת סדר בראש, כך שתדעו בדיוק על מה אתם משלמים, כמה אתם משלמים ומה מגיע לכם, במקרים כאלו ואחרים. יש לציין שביטוחים שונים, משתנים מאדם לאדם וממשפחה למשפחה, כך שביטוח אחד שמתאים עבור רווק תל אביבי בן 35, לאו דווקא שיתאים למשפחה בת חמש נפשות המתגוררת בירושלים, וכאן נכנסת לתמונה בדיקת תיקי ביטוח.

כשמדברים על בדיקה וסידור תיקי ביטוח, ישנן כמה אופציות:
  • ביטוח כפל: אם ביטחתם נכס אצל יותר מחברת ביטוח אחת, מדובר בביטוח כפל.
  • ביטוח יתר: מקרים שבהם הסכום של הביטוח גבוה מהשווי של הנכס.
  • ביטוח חסר: מצב הפוך מביטוח יתר שבו שווי הנכס גבוה מסכום הביטוח.
נראה שגם בתחום הביטוחים, אף פעם לא מאוחר, ואם אתם מרגישים קצת אבודים בכל הקשור לנושא זה, מומלץ עד מאוד לבצע טיפול בתיקי ביטוח בעזרתו של איש מקצוע.
 
 


לבדיקת זכאות וייעוץ חינם
ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

לבדיקת זכאות וייעוץ חינם ללא כל התחייבות מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-767-94-91

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

jacobmeiri@m-siud.co.il

צרו איתנו קשר עוד היום